Herman Miller Mirra 2 – fotel, który dopasowuje się do użytkownika

Wygodny fotel to podstawa. Niezależnie od tego, czy zamierzamy na nim pracować, czy odpoczywać, powinien zapewniać odpowiednie podparcie. Utrzymywanie prawidłowej postawy ma kluczowy wpływ na zdrowie kręgosłupa. Szczególnie muszą o tym pamiętać osoby mające pracę siedzącą. Spędzanie codziennie kilku godzin w jednej pozycji nie sprzyja naszym plecom, dlatego tak ważne jest, by wybrać odpowiedni fotel. W tym artykule omówimy jedno z najpopularniejszych siedzisk marki Herman Miller – Mirra 2.

Herman Miller Mirra 2 – cechy charakterystyczne

Nie da się ukryć, że praca biurowa wygląda dzisiaj zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Obecnie nawet pracownicy wykonujący obowiązki służbowe przy komputerze przechodzą z pracy indywidualnej do pracy zespołowej. Potrzebują zatem wyposażenia, które będzie dopasowywało się do ich rytmu pracy. Takie właśnie jest siedzisko Herman Miller Mirra 2. To wyjątkowy fotel, nad którym pracowali eksperci. Odznacza się wyjątkową elastycznością – pozwala użytkownikami na swobodną zmianę pozycji. Mirra 2 reaguje nawet na mikro ruchy ciała i dostosowuje się do nich, dzięki czemu jest fotelem uniwersalnym, który powinien przypaść do gustu każdemu pracownikowi biurowemu, niezależnie od budowy jego ciała.

Herman Miller Mirra 2 – jakie warianty mamy do wyboru?

Herman Miller Mirra 2 to siedzisko umożliwiające personalizację układu oparcia. Dzięki temu daje optymalne podparcie plecom, zapobiegając bólom kręgosłupa. Powstały dwie wersje siedziska – bez elementów tekstylnych oraz z nimi. Pierwsza z nich świetnie sprawdzi się w dużych biurach, gdzie przewija się wiele ludzi. Jest bowiem łatwa w czyszczeniu. Z kolei druga wersja zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza i podparcie. Oba warianty możesz obejrzeć na stronie https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-mirra-2-chair/. Mirra 2 powinna sprostać potrzebom pracowników i umożliwić im wykonywanie swojej pracy w sposób produktywny. Elegancki design zadba o wygląd wnętrza i sprawi, że aranżacja będzie wydawała się bardziej profesjonalna.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *